</a>" data-effect=fade data-slices=15 data-boxcols=8 data-boxrows=4 data-animspeed=500 data-pausetime=3000 data-directionnav=true data-controlnav=false data-controlnavthumbs=false data-pauseonhover=true data-prevtext=Prev data-nexttext=Next>
Ето как гостите на Националния Исторически Музей се забавляваха с Faber-Castell по случай Деня на музеите! Работилница за деца „Оцвети своя герой“ беше изключително вълнуващо преживяване за малките посетители!
Големите пък получиха като награди от играта „Тайните на българската история“ ролери, идентични на този, с който Соломон Паси подписва документа за присъединяване на България към НАТО през 1990 г. и който може да се види като експонат в Националния Исторически Музей.
Очаквайте още интересни събития с Faber-Castell: следващото ще бъде на 23.05.2019 г. в Зала „История на книгата“ в Национална библиотека „Св. Св. Кирил и Методий“. Гостите ще присъстват на демонстрация по калиграфия и ще могат да разгледат любопитни експонати, които илюстрират пътя на книгата през различните епохи. Местата са ограничени и всички желаещи трябва да се запишат чрез лично съобщение на Facebook страницата на Faber-Castell България. Очакваме Ви!